Sport-events.pl
perly_atlantyku Perły Atlantyku

ARCHIPELAG AZORÓW

SZAKI TWOICH MARZEŃ

WYSPY AZORSKIE - ODETCHNIJ PIĘKNEM OGRODÓW ATLANTYKU!

Kipiący życiem, energią, uwodzicielskim pięknem i beztroską radością.

Urządzony finezyjnie, z pietyzmem, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Esencja idylli, spełnienie raju na ziemi. Jedyny taki na świecie. Magiczny Ogród. Zaplanowany z niebotycznym i niewyobrażalnym, wręcz zuchwałym rozmachem.

Wyłania się nieoczekiwanie gdzieś pośrodku Atlantyku. Rozrzucony na wyspach, z których w zasadzie każda, mogłaby śmiało aspirować o miano tej jedynej. Tej najcudowniejszej i najpiękniejszej. Azory, jeden z symboli portugalskiej potęgi na morzu, archipelag, na którym znajduje się wulkan Pico, jej najwyższy szczyt. Kolejny z atlantyckich celów, naszych wędrówek dla każdego.

Dlaczego Azory i dlaczego u Nas? Ponieważ My też łapiemy za plecak i biegniemy za naszymi marzeniami, oddychając pięknem Gór.

Azory, Ogród Kwitnących Hortensji, towarzyszących nam wszędzie, w tym i na stokach wulkanów opadających wprost do oceanu, czy na brzegach jezior, w tym i najsłynniejszych Lagoa Azur i Lagoa Verde. Od zawsze tuż obok siebie. Niebieskie i Zielone. Hipnotyzujące. Wypełniające jeden z tętniących życiem kraterów na wyspie SÃO MIGUEL. Symbol różnorodności azorskiego piękna i jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów na mapie naszej wędrówki w krainie Wiecznie Kwitnących Ogrodów Atlantyku.

Azory, nasz kolejny kierunek nie tylko dla miłośników gór, ale dla wszystkich znudzonych powtarzalnością i przewidywalnością. Zarówno dla koneserów naturalnego piękna, kolekcjonerów pejzaży, jak i tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Zawstydzą każdego, kto twierdzi, że widział już wszystko.

Rozwiń treść RozwińZwiń treść
Trekking w Górach São Miguel - Tajemnica Atlantyku
Flaga - Portugalia Flaga - Azory
Perły Atlantyku

Trekking w Górach São Miguel - Tajemnica Atlantyku

19.09-27.09.2024 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY! ✈️ loty + bagaż rejestrowany w cenie.
Hotel w Ponta Delgada. Ostatnie 5 miejsc
16.07-24.07.2024 (9 dni)
ZREALIZOWANY
07.06-15.06.2024 (9 dni)
ZREALIZOWANY
04.05-12.05.2024 (9 dni)
ZREALIZOWANY
18.07-25.07.2023 (8 dni)
ZREALIZOWANY
30.05-06.06.2023 (8 dni)
ZREALIZOWANY
16.05-23.05.2023 (8 dni)
ZREALIZOWANY
11.10-18.10.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
30.06-07.07.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
24.05-31.05.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
28.04-05.05.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
19.09-26.09.2021 (8 dni)
ZREALIZOWANY
05.06-12.06.2021 (8 dni)
ZREALIZOWANY
Zobacz wszystkie terminy (13)
Cena: 4190 PLN + 790 EUR
wyloty
Loty z Warszawy / F.Chopina (w cenie)
grupy
Grupy 12-21-os. + Przewodnik
warianty
Szlaki dla Koneserów! 100% Przyrody
Trekking w Górach Archipelagu Azorów - Ogrody Atlantyku
Flaga - Portugalia Flaga - Azory
Perły Atlantyku

Trekking w Górach Archipelagu Azorów - Ogrody Atlantyku

02.08-13.08.2024 (12 dni)
TREKKING POTWIERDZONY! BRAK MIEJSC LISTA REZERWOWA ✈️ loty + bagaż rejestrowany w cenie.
11.08-21.08.2023 (11 dni)
ZREALIZOWANY
30.05-09.06.2019 (11 dni)
ZREALIZOWANY
28.06-08.07.2018 (11 dni)
ZREALIZOWANY
Cena: 6500 PLN + 1250 EUR
wyloty
Loty z Warszawy / F.Chopina (w cenie)
grupy
Grupy: limit 15-os. + Przewodnik
warianty
Odwiedzimy aż 5 wysp, w tym Flores i Corvo!
FAQ

TREKKINGI NA WYSPACH AZORSKICH

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Trekkingi w grupach od 8 do 24 osób, podobnie jak Trekkingi w Górach Archipelagu Madery oraz na Wyspach Kanaryjskich przygotowane zostały z myślą o osobach, które marzą o wyprawie w egzotyczne dla nas góry, pragną w sposób aktywny spędzić wakacje w miejscu, gdzie sezon turystyczny trwa praktycznie przez cały rok!

Azory są kierunkiem dla osób aktywnych, spełnionym będzie zatem ten, kto będzie chciał nacieszyć się zielonymi krajobrazami ze stożkami czynnych wulkanów i wieloma bajecznymi jeziorami.

Od osób biorących udział w imprezie wymagamy sprawności fizycznej pozwalającej na ciągły 4-5 godzinny wysiłek (ciągły marsz) każdego dnia. Trekking polecamy przeciętnie sprawnym uczestnikom.

NIE. Bagaż główny zostaje w hotelu lub w autokarze w dniu zmiany miejsca zakwaterowania. Na każdy dzień trekkingu zabieramy mały, podręczny plecak (20-30 litrów). Plecak ten może służyć jako bagaż podręczny w samolocie.

TAK. Aby wziąć udział w trekkingu wystarczy posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY.


Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni:
ZALICZKA: 30% całości ceny do 3 dni roboczych od otrzymania umowy. WALUTA: PLN
DOPŁATA: pomiędzy 29 a 25 dniem przed wyjazdem.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: Na 32-30 dni przed wyjazdem, wyślemy Ci przypomnienie o wpłacie końcowej oraz podamy kurs euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni:
ZALICZKA: brak.
DOPŁATA: całość kwoty do 3 dni roboczych od otrzymania umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 14 dni:
ZALICZKA: BRAK
DOPŁATA: całość kwoty najpóźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Wysokość zaliczki oraz wpłaty końcowej wraz z terminami wpłat znajdziesz na otrzymanej od nas Umowie-Zgłoszeniu.

Jeśli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni a w formularzu rezerwacji wybrałeś dodatkowe ubezpieczenie od kosztów imprezy turystycznej (RG) lub/i ubezpieczenie od kosztów przerwania imprezy turystycznej (RGS), prosimy abyś opłacił rezerwację maksymalnie w następnym dniu roboczym.

CZY CHCESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Napisz do nas

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi na składane zapytanie.

Informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także cofnięcia wyrażonej zgody przez wysłanie wiadomości e-mail na adres abi@sport-events.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Zawiadamiamy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu z siedzibą: ul. Piotra Skargi 2, 34-300 Żywiec.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu określone są w Polityce prywatności.

GÓRY ARCHIPELAGU AZORÓW
UCZESTNICY TREKKINGÓW PISZĄ O NAS
1 / 13

Wspaniały trekking na cudownej wyspie.

Przewodnik Mariusz potrafił tak dopasować program na każdy dzień, żeby nawet pogoda dopisała. Każdy punkt zrealizowany perfekcyjnie. Przez cały pobyt czułam się bezpiecznie, ponieważ Mariusz miał wszystko pod kontrolą :)

Wyspy reklamować chyba nie muszę bo to raj na ziemi. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i czekam na kolejne wyjazdy razem z Mario. Pozdrawia super ekipę!

P.S. Podziwiam Mariusza za opanowanie podczas stresujących sytuacji na lotnisku. Taki przewodnik to skarb.

13.05.2024 Ania
OCENA 5 / 5

Trekking na Sao Miguel 30.05-6.06.23 super.
Organizacja, jak zwykle na najwyższym poziomie (to już piąty raz z Wami).

Przewodnik Andrzej - klasa sama w sobie: wiedzą, spokój, empatia. Trasy dla mnie wymagające ale warto było. Teraz proszę o Islandię.

09.06.2023 Nina
OCENA 5 / 5

Witam Państwa, cieszę się, że mogliśmy z żoną wziąć udział w trekingu organizowanym przez Waszą firmę (Azory. Sao Miguel.16-23.05.2023).

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu przewodnika, pana Andrzeja Śliwińskiego. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze popodróżować z Waszym biurem. Życzę samych sukcesów i pomyślności w pracy.

Ocena 5 (słownie pięć). 

29.05.2023 Jerzy
OCENA 5 / 5

To  już mój 3 wyjazd z wami.

Kolejna udana wyprawa, tym razem na Azory. Polecam. Daje 5 gwiazdek.

08.07.2022 Beata
OCENA 5 / 5

Bardzo dziękuję za perfekcyjnie przygotowaną wyprawę.

Tym razem miałem przyjemność pojechać z Waszą firmą na Sao Miguel. Nie mam żadnych uwag, ponieważ wszystko było jak należy. Bardzo chciałem podziękować za opiekę i znakomite przeprowadzenie trekkingów na wyspie, naszym przewodnikom: Mariuszowi Nowakowi oraz Andrzejowi Śliwińskiemu.

Jak zdrowie dopisze i pieniędzy nie zabraknie, będę myślał o kolejnej wyprawie ze Sport Events. :)

02.06.2022 Sławek
OCENA 5 / 5

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za perfekcyjnie zorganizowany trekking po wyspie Sao Miguel.

Udział w trzynastym trekkingu organizowanym przez Sport Events okazał się taką "wisienką na torcie" wśród moich wędrówek: ciekawy program z sielankowymi krajobrazami i bajecznymi trasami, które nie wymagały jakiegoś szczególnego wysiłku, komfortowy hotel (bardzo dziękuję za piękny pokój z widokiem na ocean), doskonała organizacja i profesjonalna opieka Przewodników podczas wszystkich wycieczek. Szkoda tylko, że ta wyspa leży tak daleko, bo chętnie pojechałabym jeszcze raz w porze wiosennej - gdy "Ogrody Atlantyku" rozkwitają w pełnej krasie... Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu nowych pomysłów

04.10.2021 Zyta
OCENA 5 / 5

Azory w wersji Sao Miguel to już mój czwarty trekking ze Sport Events (co też o czymś świadczy).

Już po, mogę stwierdzić, że Azory to przepiękny kawałek świata, zupełnie inny od wielu miejsc gdzie byłem. Dziesiątki odcieni zieleni, wulkaniczne krajobrazy z cudnymi jeziorami w kalderach, imponujące wodospady, masa kwiatów z wszechobecnymi pięknymi hortensjami. Urozmaicone szlaki dostępne dla przeciętnego turysty - od takich niczym w lesie tropikalnym, aż po bliskie połoninom. Mieliśmy znakomitą parę kompetentnych przewodników (Mariusz i Andrzej), co zapewniło porządną organizację i przekazanie nam masy informacji i wiedzy. Ocena dla tego trekkingu może być tylko jedna: .***** (5)

29.09.2021 Krzysztof Puzik
OCENA 5 / 5

Wyjazd był cudowny - Azory są jeszcze piękniejsze niż myślałam.

Niesamowite było kąpanie się przy wodospadach, super opcja. Wszystko świetnie zorganizowane, przewodnicy dobrze przygotowani, widać było, że wszystko mają pod kontrolą. Już myślę, żeby tam wrócić! Bardzo polecam, dla mnie 5/5.

27.09.2021 Ola
OCENA 5 / 5

Trekking na Azorach na wyspie Sao Miguel to wspaniała przygoda!

Kaldery wulkaniczne, źródła termalne, lasy cedrowe, przepiękne wodospady i urokliwe klify - to prawie raj na ziemi. Perfekcyjna Organizacja wyjazdu przez Sport Events oraz profesjonalna opieka przewodnika Mariusza - ogromny szacunek. Gorąco polecam i zachęcam wszystkich, którzy chcą zobaczyć piękny kawałek świata.

20.06.2021 Jurek i Kasia
OCENA 5 / 5

Witam, Trekking na Azorach ze Sport Events był dla mnie strzałem w dziesiątkę!

To moja pierwsza tego typu wyprawa, ale na pewno nie ostatnia! :) Świetna organizacja oraz doskonała orientacja w terenie naszego przewodnika Mariusza sprawiły ze każdy dzień był optymalnie wykorzystany. Widoki i pejzaże bajkowe, magiczne, do tego okraszone dużą dawka śmiechu i wesołych opowiastek :). Pozdrawiam cala ekipę! I gorąco polecam Azory ❤

14.06.2021 Justyna
OCENA 5 / 5

Jeszcze raz chcę podziękować Mariuszowi i Jackowi za wzorowe prowadzenie tej imprezy.

Byłem już z Wami trzeci raz na wyjazdach turystycznych /Teneryfa, Madera i teraz Azory/ i uważam te wyjazdy za bardzo udane a szczególnie za sprawą organizatorów. Impreza ostatnia była prowadzona profesjonalnie i zgodnie z napisanym programem w dobrej koleżeńskiej atmosferze co jest w takiej sytuacji bardzo ważne. Gratulować należy dużej wiedzy na trasie i profesjonalnego podejścia do uczestników, życzyć należy dalszych imprez na takim poziomie. Myślę że jeszcze nie raz się spotkamy na trasach Waszych imprez /może za rok Islandia lub inne ciekawe tereny/.

10.06.2019 Andrzej Szul
OCENA 5 / 5

Trekking genialny! Zaletą jest już sam kierunek, bo egzotyczne góry Azorów to przyjemna odmiana od moich zwykłych górskich wypadów.

Piękne, długie choć niespecjalnie męczące trasy. Plusy na korzyść Sport Events to przede wszystkim: duża elastyczność, przygotowanie i komunikatywność przewodników, lokalizacja noclegów, świetne jedzenie, bardzo dobra organizacja i ostatecznie, jak zwykle zresztą, świetna ekipa!

20.07.2018 Szymon Z.
OCENA 5 / 5

Trekking z firmą Sport-Events

daje dużo radości!

19.07.2018 Ania
OCENA 5 / 5