Sport-events.pl
dla_grup dla grup

Zorganizujemy dla Was

trekkingi

Dla grup

Zapraszamy do odkrywania niezwykłych szlaków trekkingowych przeznaczonych dla grup zorganizowanych! Nasza oferta trekkingów skierowana jest do firm, szkół, stowarzyszeń oraz wszelkich grup szukających wspólnych przygód i niezapomnianych wrażeń. Wspólne wędrowanie nie tylko wzmacnia więzi, ale także pozwala na odkrywanie nieznanych zakątków natury w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi miłośnikami gór, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z trekkingiem, mamy trasy dostosowane do różnych poziomów umiejętności i kondycji fizycznej.

Każdy trekking to nie tylko wyprawa, to przede wszystkim niezapomniana przygoda, która pozwala na oderwanie się od codzienności i zanurzenie w piękno dzikiej przyrody. Oferujemy zarówno krótkie jednodniowe wycieczki, jak i wielodniowe trekkingi 'dla każdego' w najbardziej malownicze rejony Europy. Nasze trasy są starannie wybrane i sprawdzone, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz maksymalne doznania estetyczne.

Przygotujcie się na przeżycie, które zbliży Was do natury i siebie nawzajem. Przemierzajcie z nami górskie szlaki, lasy, nadmorskie klify i odkryjcie niezliczone skarby, które kryją się w sercu dzikiej przyrody. Czekają na Was nie tylko niezapomniane widoki, ale także możliwość wzmocnienia ducha zespołowego i zdrowego ducha rywalizacji. Dołączcie do nas i przeżyjcie przygodę, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Zabierz swoją ekipę i odetchnijcie z nami pięknem gór na rajskich szlakach!

Trekking w Górach Korsyki - Góry Pachnące Przygodą
Flaga - Francja Flaga - Korsyka
Oferta specjalna

Trekking w Górach Korsyki - Góry Pachnące Przygodą

17.09-28.09.2019 (12 dni)
ZREALIZOWANY
18.09-29.09.2018 (12 dni)
ZREALIZOWANY
15.09-26.09.2017 (12 dni)
ZREALIZOWANY
20.09-01.10.2016 (12 dni)
ZREALIZOWANY
20.09-01.10.2015 (12 dni)
ZREALIZOWANY
20.09-01.10.2014 (12 dni)
ZREALIZOWANY
19.09-30.09.2012 (12 dni)
ZREALIZOWANY
Zobacz wszystkie terminy (7)
wyjazdy
Wyjazdy m.in z Krakowa, Katowic, Bielska-B. lub z dowolnego miasta w Polsce (i nie tylko)
grupy
Wielkość grupy: wg preferencji (min. 25-os. / max 45-os.)
warianty
Do wyboru 1 lub 2 warianty przejść
ALPY WSCHODNIE. Trekking w Alpach Julijskich - Wokół Triglava
Flaga - Słowenia
ALPEJSKA KLASYKA

ALPY WSCHODNIE. Trekking w Alpach Julijskich - Wokół Triglava

12.08-20.08.2023 (9 dni)
ZREALIZOWANY
13.08-21.08.2022 (9 dni)
ZREALIZOWANY
23.07-01.08.2021 (10 dni)
ZREALIZOWANY
26.07-04.08.2019 (10 dni)
ZREALIZOWANY
28.07-05.08.2018 (9 dni)
ZREALIZOWANY
29.07-06.08.2017 (9 dni)
ZREALIZOWANY
28.07-05.08.2016 (9 dni)
ZREALIZOWANY
Zobacz wszystkie terminy (7)
wyjazdy
Wyjazdy m.in z Krakowa, Katowic, Bielska-B.
lub z dowolnego miasta w Polsce (i nie tylko)
grupy
Wielkość grupy: wg preferencji (min. 8-os. / max 35-os.)
warianty
Do wyboru 1 lub 2 warianty przejść
ALPY WSCHODNIE. Trekking Dachstein - Salzburskie Dolomity
Flaga - Austria
ALPEJSKA KLASYKA

ALPY WSCHODNIE. Trekking Dachstein - Salzburskie Dolomity

01.07-09.07.2023 (9 dni)
ZREALIZOWANY
31.07-08.08.2021 (9 dni)
ZREALIZOWANY
08.08-16.08.2020 (9 dni)
ZREALIZOWANY
10.08-18.08.2019 (9 dni)
ZREALIZOWANY
11.08-19.08.2018 (9 dni)
ZREALIZOWANY
Zobacz wszystkie terminy (5)
wyjazdy
Wyjazdy m.in z Krakowa, Katowic, Bielska-B. lub z dowolnego miasta w Polsce (i nie tylko)
grupy
Wielkość grupy: wg preferencji (min. 8-os. / max 35-os.)
warianty
Do wyboru 1 lub 2 warianty przejść
CZY CHCESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Napisz do nas

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi na składane zapytanie.

Informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także cofnięcia wyrażonej zgody przez wysłanie wiadomości e-mail na adres abi@sport-events.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Zawiadamiamy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu z siedzibą: ul. Piotra Skargi 2, 34-300 Żywiec.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu określone są w Polityce prywatności.

CO O NAS MÓWIĄ
SPORT EVENTS OPINIE
1 / 45

Treking w Alpach Julijskich to mój pierwszy wyjazd z Wami.

Trochę się wahałam, ale zupełnie niepotrzebnie. Lubie chodzić dosyć intensywnie, a z Szymonem można było tak pochodzić. Ponadto ma on jakiś niesamowity dar i masz poczucie, że niezależnie od sytuacji Szymon zrobi tak że będzie dobrze i pozytywnie. Myślę że się jeszcze spotkamy - czekam szczególnie na trekingi dla harpaganów :)

22.08.2022 Aga
OCENA 5 / 5

Dziękuję za możliwość spędzenia cudownych chwil w wymagających górach Alp Julijskich.

Jak zawsze trekking z Sport Events na najwyższym poziomie. Przewodnicy Andrzej i Szymon wspaniale się uzupełniali i sprawnie dostosowywali do każdej sytuacji. 

22.08.2022 Monika
OCENA 5 / 5

Jechałam z pewną obawą, czy poradzę sobie na szlakach, gdyż nie byłam przygotowana kondycyjnie.

Znam bardzo dobrze Tatry, Dolomity, uczestniczyłam dotychczas w wielu trekkingach alpejskich z wieloma biurami podróży. Na w/w trekkingu Sport-Events uderzyło mnie bardzo profesjonalne podejście do klienta, niespotykane w innych biurach. Zadowolenie uczestnika jest priorytetem przewodnika górskiego. Pierwszy raz spotkałam się z tak fachowym i jednocześnie serdecznym, prawie rodzinnym traktowaniem członków grupy. Być może jest to zasługa wieloletnich doświadczeń przewodników, z którymi miałam ogromną przyjemność chodzić w górach: Marty Naglik i Mariusza Nowaka. Chciałabym przekazać same superlatywy pod ich adresem. Dodatkowo fakt, iż są oni sportowcami zawodowymi nadaje smaczku imprezom organizowanym przez Sport - Events. Przed wyjazdem nie zapoznałam się z ich referencjami, ale w praktyce potwierdzili najwyższy stopień profesjonalizmu przewodnika górskiego. Na trekkingu zrealizowałam wszystkie zaplanowane trasy, bez pośpiechu z możliwością odpoczynku, wykonania zdjęć i rozmowy z kolegami. Jak wyżej wspomniałam, wielokrotnie uczestniczyłam w trekkingach z konkurencyjnymi biurami, ale ten wyjazd skłonił mnie do zmiany dotychczasowych preferencji. W związku z tym zmodyfikowałam plany wakacyjne i zamierzam wyruszyć ze Sport-Events na jeszcze jeden trekking górski tego lata: w Dolomity Centralne z przewodniczką Martą Naglik. Wszystkim swoim znajomym będę polecała Sport-Events. Moja ocena Biura: 5/5. Dla przewodników wystawiam 6/5 :). Pozdrawiam serdecznie

11.08.2021 Asia z Bydgoszczy
OCENA 5 / 5

Gorąco, prawie jak na Korsyce.

Przez ostatnie dni pogoda się trochę pogorszyła, ale mogło być gorzej. Warunki w pensjonatach i hotelach dobre, naprawdę dobre. Posiłki rewelacja!!!! Smaczne, dużo, dobre. Przewodnicy jak zawsze ok. Same pozytywy. Kierowcy ok. Zawsze pomagali z bagażami. Zdecydowanie polecam biuro. Profesjonalizm, doświadczenie!!!!

02.09.2020 Dorota
OCENA 5 / 5

Bardzo przyjemny trekking. Góry Korsyki robią duże wrażenie.

Niesamowita czerwień skał na trasie z Curzu do Girolaty, tchnący atmosferą tajemniczości wąwóz Spelunca, przejście z wariantem alpejskim przez Igły Bavella. Warto było przyjechać i przejść trasę z przewodnikami i grupą. Do tego cudne Bonifacio, tajemnicze Corte i niezapomniany spacer po Vivario. Korsyka piękna, niezwykła i owiana tajemnicami legii cudzoziemskiej.

13.10.2019 Zbyszek z Pomorza
OCENA 5 / 5

Bardzo fajny trekking, cudowne widoki, świetni ludzie.

Joanna Widlarz i Mariusz Nowak jesteście THE BEST!!! Dziękuję :)

20.08.2019 Wiola
OCENA 5 / 5

Dziękuję za udany Trekking w Alpach Austriackich - Dachstein Salzburskie Dolomity

w terminie 2019-08-10 - 2019-08-18 i gorąco polecam naszych przewodników Asię i Mariusza, którzy oprócz niezwykłej formy dzielili się z nami na co dzień swoją obszerną wiedzą.

19.08.2019 Zbigniew
OCENA 5 / 5

Bardzo dziękuję za zorganizowanie cudownego urlopu.

Przepiękne miejsce w Aplach Julijskich, widoki zapierające dech w piersiach a także szczypta adrenaliny zarówno na stromych szlakach jak i na raftingu. Po trudach wycieczki - wygodny hotel, w którym można odpocząć. Przede wszystkich jednak, wspaniali przewodnicy: Szymon Ciapała i Andrzej Śliwiński. Byłam z nimi już drugi raz i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu, poczucia humoru oraz organizacji w zależności od pogody i kondycji uczestników. Od kilku at jeżdżę z biurem Sport Events i są to najlepsze wakacje, na jakich byłam. Dziękuję i pozdrawiam.

08.08.2019 Agnieszka
OCENA 5 / 5

Bardzo serdecznie dziękuję za możliwość poznania tak magicznego zakątka, jakim jest Słowenia wraz z masywem Alp Julijskich.

Cudowne, zapierające dech widoki, przemyślane trasy, dostosowane do możliwości kondycyjnych każdego uczestnika, a także przytulny hotel z bardzo dobrym jedzeniem.. doświadczeni kierowcy, przed którymi należy ściągnąć czapki z głów, za to, czego dokonywali na wąskich i stromych serpentynach -- chapeau bas panowie! To wszystko złożyło się na niezapomniane chwile. Nie byłby to jednak ten sam wyjazd, gdyby nie nasi fantastyczni przewodnicy, Szymon oraz Andrzej. Ich profesjonalizm, doświadczenie, ogromna wiedza... no i niestandardowe poczucie humoru, dopełniło całości :) Dziękuję Sport-Events! Był to pierwszy ale z pewnością nie ostatni wyjazd z Wami :) sLOVEnia ❤ Pozdrawiam Was ciepło.

06.08.2019 Sylwia
OCENA 5 / 5

To mój czwarty wyjazd ze Sport Events i czwarty udany...

- przebiegał tak jak lubię: aktywnie, profesjonalni, doświadczeni Przewodnicy o nic nie musiałam się martwić, wszystko na czas i zgodnie z programem. Jak zwykle dobre hotele i wyżywienie. Tym razem dodatkowo uznanie dla kierowców, którzy świetnie radzili sobie na serpentynach i zapewnili bezpieczny transport. Polecam, ja mam już pomysły na kolejne wyjazdy z ciekawej oferty SE.

06.08.2019 Jaga
OCENA 5 / 5

Byłem ze Sport Events po raz drugi i zapewne nie ostatni.

To najlepsza rekomendacja. Z resztą znaczna część uczestników każdego wyjazdu to ludzie, którzy są z nimi na kolejnym wyjeździe i wracają.

04.09.2018 Krzysztof
OCENA 5 / 5

Trekking dobrze zorganizowany.

Miła atmosfera, przewodnicy tolerancyjni (dla słabeuszy) i pomocni, z poczuciem humoru. Fajne widoki. Pewnie nie był to nasz ostatni trekking z biurem Sport Events !

03.09.2018 Krzysztof
OCENA 5 / 5

Rewelacja! Przywiozą, pokażą, nakarmią ;)

Nie trzeba myśleć o niczym oprócz tego gdzie postawić nogę. Organizacja 10. Fajni przewodnicy. I widoki na 10.

02.09.2018 Panna Patka
OCENA 5 / 5

Znakomita organizacja wyjazdu aktywnego, program ciekawy do polecenia innym.

Znakomici przewodnicy stanęli jak zwykle na wysokości zadania, cierpliwi i dający dobre rady jak chodzić po górach. Ogólnie było super i z dużym poczuciem humoru. Polecam.

26.08.2018 Bernardyna
OCENA 5 / 5

Treking w Alpach Austriackich "Dachstein-Salzburskie Dolomity" był moim pierwszym wyjazdem ze Sport Events

i na pewno nie ostatnim! Program dobrany jest w taki sposób, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na uwagę szczególnie zasługuje możliwość wyboru tras: długiej, trudniejszej oraz krótkiej w zależności od preferencji i kondycji fizycznej. Dodatkowo profesjonalni przewodnicy oraz niepowtarzalna atmosfera. Jedynym mankamentem jest za szybko płynący czas...

22.08.2018 Ef
OCENA 5 / 5

Bardzo udany trekking, świetna atmosfera (duża w tym zasługa przewodników Szymona i Witka :) ),

fajny hotel z dobrym jedzeniem, super ludzie, już myślę o kolejnym wyjeździe :)

19.08.2018 Ewa
OCENA 5 / 5

Alpy Julijskie, są piękne, wyglądają na wyższe, niż w rzeczywistości.

Warto je zobaczyć, nawet w wariancie krótszym trekkingu. Dobry hotel, świetne jedzenie, wspaniali przewodnicy, dobra atmosfera, to ciekawie spędzony kawałek wakacji.

17.08.2018 nika
OCENA 5 / 5

Wreszcie prawdziwa "wyrypa" czyli to co najbardziej lubię.

Wyjście na Triglav w "stylu alpejskim" pozwoliło mi przekonać się na co jeszcze mogę sobie pozwolić w górach.

15.08.2018 Beata
OCENA 5 / 5

Polecam wszystkim dobrze przygotowanym fizycznie (w dłuższym wariancie).

Trzeba brać również pod uwagę możliwość występowania wysokich temperatur. Widoki przepiękne.

13.08.2018 szajan
OCENA 5 / 5

Trekking w Alpach Julijskich to wspaniała przygoda:)

Piękno gór i bogactwo przyrody, cisza i spokój na szlakach. Odetchnąć od codzienności można tylko w górach:) Dziękuję całej ekipie Sport Events za perfekcyjne zorganizowanie wypoczynku. To był urlop na szóstkę:) Dziękuję przewodnikom za braterską atmosferę, bezpieczeństwo, opiekę i poczucie humoru:) Dziękuję szefowi biura za pomoc w rezerwacji trekkingu i załatwienie wszelkich formalności związanych z wyjazdem od ręki. Szybko i konkretnie. Z niecierpliwością czekam już na kolejny trekking. Celem przyszłorocznej podróży będą Alpy Austriackie albo Korsyka, oczywiście ze Sport Events! Pozdrowienia Lucy

11.08.2018 Lucy
OCENA 5 / 5

Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany,

świetne wycieczki, pyszne jedzenie w hotelu, niezapomniane widoki.

11.08.2018 Antek
OCENA 5 / 5

Bardzo dobre i długie trasy.

Polecam wszystkim którzy lubią dużo chodzić. Przewodnicy bardzo profesjonalni.

11.08.2018 anonim
OCENA 5 / 5

Wyjazdy ze sport events zawsze są profesjonalnie zorganizowane z przemyślanymi szczegółami,

z życzliwymi przewodnikami, dobrze opracowanymi trasami.

11.08.2018 Ela
OCENA 5 / 5

Trekkingi prowadzone są profesjonalnie,

przewodnicy wykazują duża znajomość na temat tych stron w których przebywamy.

11.08.2018 mirek
OCENA 5 / 5

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, fantastyczni przewodnicy,

z którymi mam nadzieję, że będę miała okazję jeszcze gdzieś się powspinać. Świetnie dobrane trasy trekkingowe, i cały program wycieczki. Przepiękne widoki! Hotele komfortowe a posiłki smaczne (i dużo!). Dodatkowo Pan kierowca autobusu dzięki któremu na całej trasie czułam się bezpiecznie:). To był mój pierwszy taki wyjazd, i na pewno nie ostatni! Z czystym sumieniem polecam, ja byłam zachwycona.

30.11.2017 Dorota
OCENA 5 / 5

... wędrując, krok po kroku wyżej... stajemy się na powrót tabulą rasą...

...nasze zmysły ulegają oczyszczeniu... a im bliżej szczytu - rośnie w nas radość z czystej świadomości że jesteśmy Tych przestrzeni brylantową cząstką, bo choć najmniejszą - ale jedyną, mogącą dzięki zdolności percepcji to wyartykułować... choćby w tej chwili na tej kartce!

07.10.2017 Bożena
OCENA 5 / 5

Korsyka jest piękna ale moim zdaniem trekking trudniejszy niż w Dolomitach czy dookoła Mont Blanc.

Zaletą jest to, że są dwie grupy i można w swoim tempie dotrzeć tam gdzie zaplanowano. To bardzo ważne dla tych co wolniej chodzą. Podziękowania również dla przewodników, którzy zachęcali do podjęcia wyzwania tych, którzy nie wierzyli w swoje siły. Ich profesjonalizm sprawiał, że czuliśmy się dobrze i bezpiecznie. Bardzo dobrym pomysłem był dzień wolny od trekkingu spędzony wspaniale w pięknym Bonifacio. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tym trekkingu.

02.10.2017 Hanna
OCENA 5 / 5

Profesjonalnie zorganizowany trekking dla osób chodzących po górach,

ale nie dla profesjonalistów. Warto spróbować.

30.09.2017 Stanislaw
OCENA 5 / 5

Bardzo fajny, sprawnie zorganizowany trekking,

góry warte zobaczenia, polecam.

29.09.2017 Jola
OCENA 5 / 5

Wysokogórskie krajobrazy nad brzegami ciepłego morza.

Do tego zabytki, muzyka polifoniczna, bardzo kompetentni i sympatyczni przewodnicy, świetna atmosfera w grupie. To wszystko gwarantuje doskonały wyjazd.

29.09.2017 Stefan
OCENA 5 / 5

Treking w górach Korsyki - połączenie górskich prawie alpejskich krajobrazów z morzem,

śródziemnomorska roślinność, urokliwe zatoki, plaże i morze we wszystkich odcieniach błękitu i turkusu. Widok jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny.

29.09.2017 Sława
OCENA 5 / 5

Ciekawie pomyślany trekking. Może zmylić nazwa - "Korsyka dla każdego".

Owszem, dla każdego kto lubi chodzić po górach i przy okazji "zaliczyć" możliwość kąpieli w Adriatyku. Nie powinny tu trafiać osoby, które Adriatyk stawiają na pierwszym miejscu, a góry są dla nich przy okazji. Mogę spokojnie polecić.

28.09.2017 Artur
OCENA 4 / 5

Jeśli ktoś lubi czynny wypoczynek, fizyczne zmęczenie i ogromną dozę wyjątkowych przeżyć

związanych z pięknymi widokami, to wszystko to zapewni mu wyjazd na trekking w Alpy. Serdecznie polecam. Byłam już na pięciu trekkingach. Nie mogę doczekać się następnych.

22.08.2017 Grażka
OCENA 5 / 5

Polecam wyjazd dobre warunki,

wspaniałe widoki, bardzo dobrze spędzony czas.

18.08.2017 Paweł
OCENA 5 / 5

Impreza bez zarzutu,

nie ma się do czego przyczepić:)

17.08.2017 anonim
OCENA 5 / 5

Bardzo ciekawy program i super opieka przewodników.

Można się cieszyć górami. Mam nadzieje, ze jeszcze skorzystam z oferty biura.

13.08.2017 Bastka
OCENA 5 / 5

Dziękuję ! Nie zapomniane chwile i wielki sprawdzian dla mnie oczywiście...

bo moja 13 letnia córeczka była non stop przede mną nawet na najdłuższych trasach ! NIE nie nie, nie myślcie że były łatwe :) I z tego miejsca muszę pozdrowić Przewodników bo chyba długo jej nie zapomną ! No i całej ekipie dziękuje za mile towarzystwo. A wiec to był Pierwszy trekking z Wami i nie ostatni to jest pewne ! Polecam wszystkim jak i tym początkującym tak i zaawansowanym jak to mówią każdy znajdzie coś dla siebie. Reasumując profesjonalnie zorganizowany wyjazd tylko jeden minus szkoda że tak krótko :) Do następnego !

10.08.2017 Helenka i Leszek
OCENA 5 / 5

Gorąco polecam !!!

10.08.2017 Agnes
OCENA 5 / 5

Super atmosfera, jadą ludzie "zakręceni" na wędrówki górskie.

Nie polecam "maruderom" i osobom bez poczucia humoru i kondycji ;)

09.08.2017 JolaRol
OCENA 5 / 5

Trekking Dachstein to wędrówka po najbardziej malowniczych rejonach Austrii,

gdzie wapienne, ciekawie ukształtowane szczyty, wielobarwne lasy i łąki przeglądają się w szmaragdowych jeziorach.... Do tego urocze, klimatyczne schroniska, w których można odpocząć i skosztować czegoś chłodnego... Pomimo, iż trasy są dość długie i znaczne przewyższenia, sposób prowadzenia trekkingu umożliwia udział nie tylko "wyczynowcom" ale również pozwala realizować marzenia osobom o trochę słabszej kondycji. Z biurem Sport Events byłam już po raz dziesiąty i (mam nadzieję) nie ostatni...

09.08.2017 Zytka
OCENA 5 / 5

Forma aktywnego wypoczynku jaką jest trekking to świetny sposób na urlop.

A jak mnie tam jeszcze zawiozą i przez te góry przeprowadzą, to już w ogóle extra ! Ze Sport Events byłam już drugi raz i myślę, że nie ostatni. Masyw Dachstein dość "ciężki" muszę przyznać, z uwagi na spore wzniesienia każdego dnia, ale za to piękny i satysfakcja gwarantowana (szczęśliwie są trasy alternatywne do wyboru). Austria to świetne warunki pobytowe, urocze pensjonaciki z dobrym jedzonkiem, schroniska z pachnącą toaletą, trasy z pięknym widokiem, z krystalicznie czystymi źródełkami (pycha!) i bez tłumów turystów... no naprawdę nie można na nic narzekać :)

08.08.2017 anonim
OCENA 5 / 5

Moja przygoda z biurem zaczęła się kilka lat temu

i jestem zadowolona z każdego wyjazdu, biuro dbało o dobrą organizację, opracowanie i wybór tras, dobór profesjonalnych i życzliwych przewodników

08.08.2017 Ela
OCENA 5 / 5

Trekkingi są starannie przygotowane, trasy zróżnicowane,

przewodnicy troszczą się o uczestników i zawsze są życzliwi, dobre hotele , polecam :)

08.08.2017 Wiesława
OCENA 5 / 5

Perfekcyjna organizacja - hotel, opieka przewodnicka, wszystko na czas.

I do tego cudowne góry :)

08.08.2017 Kasia
OCENA 5 / 5

Alpy Julijskie to majestatyczne i piękne góry,

a Słowenia to zadbany kraj.

08.08.2017 Andrzej
OCENA 4 / 5