Sport-events.pl
eksplorujkontynent Eksploruj Kontynent

HIPNOTYZUJĄCE PIRENEJE

SZLAKI TWOICH MARZEŃ

Pireneje - Górskie Piękno Andory

W Andorze Pireneje łączą bogactwo fauny i flory z przepięknymi polodowcowymi krajobrazami.

W krystalicznie czystych jeziorach odbijają się majestatyczne szczyty. Szybujące nad głowami orły i orłosępy pozwalają poczuć wolność i swobodę kontaktu z dziką przyrodą, a bezludne szlaki są tym, czego od wędrówki oczekuje większość z nas...

Zapraszamy do odkrywania tego pięknego zakątka razem z nami!

Rozwiń treść RozwińZwiń treść
Trekking w Pirenejach - Górskie Piękno Andory
Flaga - Andora
Eksploruj Kontynent

Trekking w Pirenejach - Górskie Piękno Andory

08.09-15.09.2024 (8 dni)
TREKKING POTWIERDZONY! BRAK MIEJSC LISTA REZERWOWA ZWOLNIŁO SIĘ 1 MIEJSCE! (Dla Pani)
✈️ loty + bagaż rejestrowany w cenie.
Komfortowy Hotel 4****
(obok Centrum SPA Andorra)
15.09-22.09.2024 (8 dni)
TREKKING POTWIERDZONY! BRAK MIEJSC LISTA REZERWOWA ✈️ loty + bagaż rejestrowany w cenie.
Komfortowy Hotel 4****
(obok Centrum SPA Andorra)
23.06-30.06.2024 (8 dni)
ZREALIZOWANY
10.09-17.09.2023 (8 dni)
ZREALIZOWANY
25.06-02.07.2023 (8 dni)
ZREALIZOWANY
19.06-26.06.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
05.09-12.09.2021 (8 dni)
ZREALIZOWANY
20.06-27.06.2021 (8 dni)
ZREALIZOWANY
Zobacz wszystkie terminy (8)
Cena: 2990 PLN + 790 EUR
wyloty
Loty z Krakowa (w cenie)
grupy
Grupy 8-os. + Przewodnik
FAQ

TREKKING W PIRENEJACH WSCHODNICH

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. 

Pireneje, trzeci pod względem wysokości po Alpach i Górach Betyckich łańcuch górski w Europie, mimo swego alpejskiego charakteru jest dosyć łatwo dostępny dla przeciętnego turysty.

Trekking w Pirenejach Wschodnich nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego! Polecamy go przede wszystkim miłośnikom fotografii, osobom szukającym w górach poczucia wolności oraz swobody kontaktu z dziką przyrodą.

Trekking pod względem trudności zaliczamy do średnio-trudnych. Od uczestników trekkingu wymagamy przygotowania do pokonywania dosyć znacznych przewyższeń (700-1400 m każdego dnia) oraz na ok. 7-8 godzinny marsz w urozmaiconym terenie górskim.

NIE. Bagaż główny zostaje w hotelu. Na każdy dzień trekkingu zabieramy mały, podręczny plecak (20-30 litrów). Plecak ten może służyć jako bagaż podręczny w samolocie.

TAK. Aby wziąć udział w trekkingu wystarczy posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY.


Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni:
ZALICZKA: 30% całości ceny do 3 dni roboczych od otrzymania umowy. WALUTA: PLN
DOPŁATA: pomiędzy 29 a 25 dniem przed wyjazdem.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: Na 32-30 dni przed wyjazdem, wyślemy Ci przypomnienie o wpłacie końcowej oraz podamy kurs euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni:
ZALICZKA: brak.
DOPŁATA: całość kwoty do 3 dni roboczych od otrzymania umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 14 dni:
ZALICZKA: BRAK
DOPŁATA: całość kwoty najpóźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Wysokość zaliczki oraz wpłaty końcowej wraz z terminami wpłat znajdziesz na otrzymanej od nas Umowie-Zgłoszeniu.

Jeśli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni a w formularzu rezerwacji wybrałeś dodatkowe ubezpieczenie od kosztów imprezy turystycznej (RG) lub/i ubezpieczenie od kosztów przerwania imprezy turystycznej (RGS), prosimy abyś opłacił rezerwację maksymalnie w następnym dniu roboczym.

CZY CHCESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Napisz do nas

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi na składane zapytanie.

Informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także cofnięcia wyrażonej zgody przez wysłanie wiadomości e-mail na adres abi@sport-events.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Zawiadamiamy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu z siedzibą: ul. Piotra Skargi 2, 34-300 Żywiec.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu określone są w Polityce prywatności.

PIRENEJE ANDORY
UCZESTNICY TREKKINGÓW PISZĄ O NAS
1 / 5

Wyjazd oceniamy na 5.

Szlaki w Pirenejach przepiękne, po drodze również niespodzianki w stylu starego VW na wysokości ok 2500m lub przyjazne konie. Trekking wymagający wcześniejszego przygotowania, nie dla przypadkowych osób, ale odpłaca niezapomnianymi wspomnieniami. Kameralna 8 osobowa grupa to idealne rozwiązanie na taki trekking. Wcześniej byliśmy z dużą grupą i mamy porównanie. Grupa szybko się zaaklimatyzowała i doskonale ze sobą współpracowała tym bardziej, że wsparciem był świetny jak zawsze przewodnik Szymon. Logistyka wyjazdu na 5, w tym kłopotliwy powrót w warunkach strajkujących linii lotniczych, Sport Events szybko i sprawnie zorganizował powrót do kraju.

03.07.2022 H&M
OCENA 5 / 5

To był mój pierwszy wyjazd ze Sport Events i na pewno nie ostatni,

wracam naładowana endorfinami, nasycona piękną przyrodą i wdzięcznością. Ogromną zaletą tego pobytu była kameralna grupa, która się bardzo szybko zgrała ze sobą. Po pierwsze- idealne warunki dla osoby, która po raz pierwszy jest na takim wyjeździe (tak jak ja) i zalicza wysokości bliżej 3000m- to za sprawą małej grupy, która była niesamowitym wsparciem i pomogła mi przełamać swoje bariery. Po drugie - wyrozumiałość, wsparcie i atmosfera stworzona przez Szymona, świetnego i doświadczonego przewodnika, który na każdym etapie dopytywał o nasze potrzeby, dokładnie tłumaczył dokładność i trudność naszych zaplanowanych tras, znaliśmy np alternatywne wersję tras - gdyby była potrzeba zejścia wcześniej. Czułam, że mogę liczyć na wsparcie i opiekę w każdym momencie.  Po trzecie - spektakularne widoki, dzikość i piękno przyrody, co spowodowało kilkukrotne wzruszenie, bardzo mały ruch na szlakach co dodawało dodatkowej wartości. Po czwarte - super warunki w hotelu, pyszne śniadanie i dojazd na szlaki, wszędzie mieliśmy bardzo blisko, najdluzsze dojazdy max 20-30min. W razie potrzeby korzystania z internetu - super wifi. Mieliśmy również blisko do sklepów żeby się zaopatrzyć w prowiant na szlaki, do restauracji. Po piąte - cała kryzysowa sytuacja z odwołanym lotem i nowym biletem, ekipa biura tj Paweł i Szymon stanęli na wysokości zadania, jestem w ogromnej wdzięczności, że wróciliśmy do Polski tylko z jednodniowym opóźnieniem, to była taka wisienka na torcie, dzięki której wiem, że Sport Events dba o nas od początku to końca i potrafi zarządzić kryzysem ekspresowo- ogromny szacunek!

28.06.2022 Kasia
OCENA 5 / 5

Było super !!!! Krajobrazy przepiękne.

Z Szymonem jak zwykle można się było „wychodzić” Hotel przyjazny. Moja ocena trekkingu to 5. Do zobaczenia na przyszłych wspólnych wyjazdach.

01.07.2021 Agata
OCENA 5 / 5

Super wyprawa w nieznane wcześniej Pireneje. Organizacja jak zwykle dobra, hotel w Andorze jak na **** gwiazdki przystało,

ze śniadaniami zadowalającymi nawet tych bardziej wybrednych smakoszy. Trekking wymagający, długie trasy i przewyższenia... ale te widoki. Niby góry jak góry ale kolory skał, jeziora i wodospady, roślinność i wrażenie, że całe góry są nasze, dzięki małej ilości wędrowców, nieporównywalne. Przewodnik Szymon - siła spokoju. Myślę, że to nie mój ostatni trekking ze Sport Events, czekają jeszcze wyspy.

01.07.2021 Sławka Śmichurska
OCENA 5 / 5

Perfekcyjna organizacja - hotel, opieka przewodnicka,

wszystko na czas. I do tego cudowne góry :)

30.06.2021 Barbara
OCENA 5 / 5