Sport-events.pl

Vouchery

idealny prezent dla Twoich bliskich

VOUCHERY PREZENTOWE NA WYCIECZKI TREKKINGOWE

Przeciętne prezenty? Znów to samo? Nie myśl już o tym.
Podaruj bliskim spełnienie marzeń. Górskich marzeń. Zabierz ich do atlantyckiego raju, na uwodzicielskie wyspy śródziemnomorskie lub spektakularne kontynentalne szlaki.
Podaruj im to co najcenniejsze, beztroski czas pełen niezapomnianych chwil, fascynujących miejsc, elektryzujących widoków na najpiękniejszych górskich trekkingach dla każdego!

Niech odetchną od codzienności. Odetchną pięknem gór!

A może wybierzecie się tam razem? Świetna decyzja! Nic tak nie zbliża jak, wspólne doświadczenie piękna przyrody, jego różnorodności.

Pamiętaj, te wspomnienia zostaną z wami już na zawsze.

To jak? Rzucasz wyzwanie “prezentowej rutynie”? Doskonale, przygoda czeka, wybierz tylko jeden z naszych voucherów, to pierwszy krok na jej drodze.

ELEGANCKIE wzory o górskim charakterze

KILKA PRZYKŁADÓW NASZYCH VOUCHERÓW

Wszystko w Twoich rękach

ELASTYCZNOŚĆ I PERSONALIZACJA

To Ty decydujesz o wartości i przeznaczeniu vouchera.

Możesz wybierać spośród starannie wyselekcjonowanych trekkingów tworzących naszą ofertę, dostosowując prezent do wymarzonej destynacji Twoich bliskich. Wybierasz więc voucher na konkretny trekking lub kwotę, do wykorzystania na daną wędrówkę.

A może wolisz dać im wybór?

Jasna sprawa, wybierz tylko kwotę, którą chcesz im podarować i pozwól im odkryć świat naszych wędrówek na własny sposób. To Twoi bliscy wybiorą trekking z naszej oferty na dany rok.

Tylko ostrzegamy, nasz świat uzależnia :) Ogromna część naszych klientów jeździ z nami od lat o czym możesz przeczytać w opiniach o naszych trekkingach.

 

Niestandardowe życzenia, dedykacje a może odrobina poezji? Nie ma sprawy!

Twój prezent, Twoi bliscy, a więc i Twoje zasady!

Nasze vouchery to nie tylko "bony o danej wartości pieniężnej". To także nośnik do wyrażenia Twoich uczuć, osobistych sympatii czy nadzieji. Prześlij nam własne życzenia, opisz co chciałbyś aby się na nim znalazło. Przyjmijmy, że masz do dyspozycji "czystą kartkę", aby voucher był nie tylko prezentem, ale również pozostał pewną pamiątką i fajnym wspomnieniem.

Z drugiej strony, jeśli nie masz pomysłu na nie, albo szukasz prezentu "na wczoraj" - nie martw się, wszystko przygotujemy.