Sport-events.pl
eksplorujkontynent Kontynentalna Klasyka

MAGICZNE DOLOMITY

SZLAKI TWOICH MARZEŃ

MAGICZNE DOLOMITY - DZIEDZICTWO UNESCO

Czegóż to nie pozazdrościć mieszkańcom pięknej Italii.
Słońca, pogody ducha, pasji i namiętności, fantastycznej i zdrowej kuchni, wina Chianti, Neapolu, Michała Anioła, Rzymu i ... Dolomitów. I to niekoniecznie dokładnie w takiej kolejności. 

Tak, to prawda... jest wiele niesprawiedliwości w tym, że kraj który przecinają Apeniny i Alpy, w którym znajdują się Toskania i Sycylia, Plac Św. Marka i Bazylika Św. Antoniego w Padwie, Mediolan i Florencja - ma jeszcze Dolomity!

Najpiękniejsze, najbardziej fascynujące i uzależniające góry Starego Kontynentu?
Na pewno jedne z najbardziej inspirujących, niepowtarzalnych, kontrastowych ze względu na swoisty kolaż idyllicznych alpejskich łąk i strzelistych, sięgających nieba ścian i szczytów ale też jednocześnie - najbardziej dostępnych. Po prostu przyjaznych wędrowcom i miłośnikom przyrody. 

Trekking w Dolomitach jest propozycją dla każdego.
Bez względu na to ile masz lat, czy wyjeżdżasz sam czy z kimś bliskim, czy czegoś szukasz czy też chcesz zwyczajnie: aktywnie odpocząć. 

Dolomity zapamiętasz na zawsze!
W te góry, które o każdej porze roku urzekają czymś innym, się wraca... to nieuniknione.

Rozwiń treść RozwińZwiń treść
Trekking w Dolomitach - Klejnot UNESCO
Flaga - Włochy
KONTYNENTALNA KLASYKA

Trekking w Dolomitach - Klejnot UNESCO

09.07-17.07.2022 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY! Ostatnie 4 miejsca!
23.07-31.07.2022 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY!
03.09-11.09.2022 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY!
Cena: 1490 PLN + 420 EUR
wyjazdy
Wyjazdy m.in z Krakowa, Katowic
grupy
Grupy 30-45-os. + 2 Przewodników
warianty
Dwa warianty przejść do wyboru
Trekking w Dolomitach Brenta - Pod Skrzydłami UNESCO
Flaga - Włochy
KONTYNENTALNA KLASYKA

Trekking w Dolomitach Brenta - Pod Skrzydłami UNESCO

25.06-03.07.2022 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY!
30.07-07.08.2022 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY!
10.09-18.09.2022 (9 dni)
TREKKING POTWIERDZONY!
Cena: 1490 PLN + 420 EUR
wyjazdy
Wyjazdy m.in z Krakowa, Katowic
grupy
Grupy 30-45-os. + 2 Przewodników
warianty
Dwa warianty przejść do wyboru
FAQ

TREKKINGI W DOLOMITACH - DZIEDZICTWO UNESCO

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Trekkingi w Dolomitach polecamy każdemu, kto kocha górskie wędrówki! Trasy nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego!

Trekkingi polecamy przede wszystkim kolekcjonerom fotografii oraz miłośnikom górskich wędrówek w niebywałej, jedynej w swoim rodzaju scenerii.

Proponowane szalki nie są ferratami, na niektórych odcinkach szlaków do pokonania są sztuczne ułatwienia na nieco eksponowanych fragmentach. Od uczestników trekkingu wymagamy zatem jedynie podstawowego przygotowania kondycyjnego.

Wzorem innych naszych imprez, m.in w Alpach i Dolomitach, dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w wariancie podstawowym każdego dnia, na większość dni trekkingu przygotowaliśmy wariant nr 2 - krótszy i bardziej relaksowy.

NIE. Bagaż główny zostaje w hotelu. Na każdy dzień trekkingu zabieramy mały, podręczny plecak (20-30 litrów). Plecak ten może służyć jako bagaż podręczny w autokarze.

TAK. Aby wziąć udział w trekkingu wystarczy posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY.


Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni:
ZALICZKA: 30% całości ceny do 3 dni roboczych od otrzymania umowy. WALUTA: PLN
DOPŁATA: pomiędzy 29 a 25 dniem przed wyjazdem.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: Na 32-30 dni przed wyjazdem, wyślemy Ci przypomnienie o wpłacie końcowej oraz podamy kurs euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni:
ZALICZKA: brak.
DOPŁATA: całość kwoty do 3 dni roboczych od otrzymania umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 14 dni:
ZALICZKA: BRAK
DOPŁATA: całość kwoty najpóźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Wysokość zaliczki oraz wpłaty końcowej wraz z terminami wpłat znajdziesz na otrzymanej od nas Umowie-Zgłoszeniu.

Jeśli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni a w formularzu rezerwacji wybrałeś dodatkowe ubezpieczenie od kosztów imprezy turystycznej (RG) lub/i ubezpieczenie od kosztów przerwania imprezy turystycznej (RGS), prosimy abyś opłacił rezerwację maksymalnie w następnym dniu roboczym.

MAGICZNE DOLOMITY
UCZESTNICY TREKKINGÓW PISZĄ O NAS
1 / 37

Dziękuje za zorganizowanie super trekkingu w Dolomitach Brenta.

Byłam pierwszy raz na takiej górskiej przygodzie z biurem SportEvents polecam Wszystkim pragnących pięknych widoków, poznania nowych osób pasjonatów gór.

Urszula
OCENA 5 / 5

Panie Pawle, Wyjazd super, lokalizacja bardzo udana, hotel świetny, jedzenie bardzo smaczne, grupa dopisała

- bardzo ciepli, życzliwi, zabawni i ciekawi ludzie. Myślę, że jest to również zasługa sprofilowanego klienta, gratuluję pomysłu na biznes :)

Agata
OCENA 5 / 5

W dobie pandemii udało się razem z Agencją Sport Events pojechać we włoskie Dolomity.

Wyjazd oceniam jako bardzo udany. Nie dość, że piękne góry, to jeszcze poznałam wspaniałych ludzi z podobnymi zainteresowaniami jak moje. Przewodnicy Marta i Andrzej z dużymi zasobami wiedzy i z wystarczającą dawką luzu i humoru. Rozwiązanie polegające na 2 różnorodnych trasach pod względem trudności i czasu trwania jest bardzo praktyczne, nigdy nie wiesz, w jakiej kondycji będziesz drugiego dnia, więc można skorzystać z lżejszej wycieczki. Całość organizacja i noclegi były na bardzo dobry poziomie. Wszystko zgodnie z ofertą. Polecam :)

Magda Kraków
OCENA 5 / 5

Trekking w Dolomitach Brenta to trekking, który zachwyci miłośników pięknych widoków.

Kto był na Maderze i w Chorwacji może śmiało wybrać się i na tę wyprawę. Porównując stopień trudności, ta jest łatwiejsza, pomimo wychodnych ok 17-20 km dziennie. Dużym atutem jest fakt, że idziemy a nie biegniemy po górach i można się nimi delektować robiąc zdjęcia. Przewodniczki doskonale znają teren, drogi dojazdowe, są dobrze zorganizowane i cierpliwe. Czas przejścia trasy jest dobrze wyliczony, co daje nam komfort i nie trzeba się spieszyć. Podczas podróży były przerwy na kawę i toalety. Była też okazja by zjeść obiadokolację. Autokar wygodny, siedzieliśmy pojedynczo, małżeństwa razem. Kierowców było dwóch - dziękuję za bezpieczną jazdę. Nie trzeba brać suszarki, ręczników, mydełka też są. Hotel przyjemny, pokoje z balkonem i widokami! Czysto. To była moja trzecia wyprawa z tym biurem, jestem już 60+ i mam zamiar ponownie się poszwendać po górach z tym biurem. Trzeba dodać, że uczestnicy trekkingów to ludzie z pasją. Są bardzo przyjaźni, tworzą szczególną atmosferę, której nie znajdziemy na typowych wycieczkach i to jest piękne. Dziękuję. Jeśli masz ochotę na piękne chwile i nie lubisz na codzień siedzieć w fotelu, jesteś aktywny - jedź ze Sport-events a nie pożałujesz.

Barbara
OCENA 5 / 5

Bardzo fajny trekking jeden z lepszych spośród 6 na których byłem.

Usługa hotelowa nieco do usprawnienia, sam obiekt OK, ale personel jakby czasem nie radził sobie z obsługą grup. Ogólnie oceniam na 4+ do 5-. Przewodniczki bardzo OK! Świetnie się z nimi chodziło.

Marek
OCENA 4 / 5

Pierwszy raz uczestniczyłem w zorganizowanym trekkingu (zazwyczaj podróżuję sam), lecz nie żałuje podjętej decyzji.

Dzięki dobrej organizacji oraz wspaniałym przewodniczkom, czyli Ani oraz Marcie, czas wędrowania szlakami Dolomitów totalnie relaksował - niepowtarzalne, bajeczne górskie krajobrazy, olbrzymie przestrzenie... Dodatkowo sympatyczni uczestnicy trekkingu, tworzący przyjazną atmosferę. Pochwalam pomysł podziału tras na krótsze oraz bardziej wymagające oraz elastyczne podejście do wyboru tras, uwzględniające np. warunki pogodowe. Kierowcy autokaru - profesjonaliści. Ponadto uważam, że grupy liczące mniej niż 30 osób to optymalne rozwiązanie. Będę polecał trekkingi z Sport-Events.

Edward
OCENA 5 / 5

Byłem pierwszy raz na trekkingu ze SportEvents i mogę potwierdzić wcześniejsze pozytywnie opinie odnośnie wycieczek realizowanych przez to biuro.

Trek w Dolomitach był bardzo dobrze zorganizowany, hotele - zwłaszcza na Passo Campolongo - na dobrym poziomie, tak jeśli chodzi o warunki pobytu, jak i wyżywienie. Trasy dobrze dobrane i przepiękne widokowo - Dolomity są "the best". Do tego trzeba dodać przesympatyczne i bardzo kompetentne przewodniczki - Anię i Martę z ich ogromnym zapasem humoru i pogody. Brawa także dla kierowców, którzy sprawnie poruszali sie na wąskich i krętych alpejskich drogach. W sumie - mocna czwórka z plusem.

Marcos
OCENA 4 / 5

Rusz w góry we Włoszech, a dokładnie w jedno z najpiękniejszych pasm górskich wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO - Dolomity.

Włoskie Dolomity mają wszystko o czym tylko można pomarzyć: majestatyczne góry, świetne szlaki trekkingowe, bajeczne doliny, magiczne jeziora i wiele więcej. Ze Sport Events można spełniać swoje marzenia o podróżowaniu, a co najważniejsze połączyć to z górskimi wędrówkami. Każdy dzień na szlaku w Dolomitach jest inny, co daje możliwość poznania różnorodności i bogactwa tej górskiej krainy. Program całego trekkingu jest bardzo dobrze ułożony, pozwala zobaczyć wiele ciekawych zakątków w Dolomitach. I te widoki z każdego miejsca- cudo. Co ważne każdy chodzący mniej lub więcej po górach znajdzie dla siebie odpowiednią trasę na dany dzień. W Dolomitach pogoda lubi się nie sprawdzać, przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. Kapryśne prognozy na kolejny dzień okazywały się słońce :) dzięki czemu wędrówki były jeszcze bardziej przyjemniejsze. A we wrześniu można także zobaczyć każdą porę roku, od zimy na Piz Boe do lata na Pass Campalongo :) Nad tym wszystkim czuwały wspaniałe przewodniczki UIMLA. Marta i Ania to przewodniczki z "górnej półki"- otwarte, kompetentne, przygotowane na zmianę planów dziewczyny. Zarażą swoją pasją do gór każdego. Z nimi wyjście na szlak górski to sama przyjemność. Pamiętajcie: „Podróże to nigdy nie jest kwestia pieniędzy, ale odwagi”.

 

Górski włóczykij
OCENA 5 / 5

Panie Pawle, serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę.

Wspaniała przygoda, super organizacja. Program urozmaicony, trasy piękne, widoki niesamowite (tak wiem.. te widoki to nie jest zasługą Pana firmy, tylko tych gór). Pierwszy hotel dobry, drugi doskonały. Przewodnicy (Marta i Andrzej) - niech każde biuro turystyczne zazdrości Panu takich fajnych przewodników. To był nasz pierwszy zorganizowany trekking i wygląda na to, że nie ostatni.. i jeśli kiedyś będzie następny, to będzie to trekking ze Sport Events. Dziękuję!!

Piotr
OCENA 5 / 5

Pierwszy raz byłam na zorganizowanej imprezie trekkingowej.

Zazwyczaj sama jeździłam. I trochę się obawiałam tej wyprawy. Lecz dzięki opiekunom i uczestnikom wszystko było super. Organizacja - super. Hotele - super. Jedzenie - super. Dolomity - ♥️ Jestem mega zadowolona. Chętnie wybiorę się z Wami jeszcze

Cedra
OCENA 5 / 5

To mój drugi wyjazd z Państwa biurem i po raz drugi jestem zachwycona.

Organizacja całego trekkingu rewelacyjna, wszystko dograne co do minuty, piękne, zapierające dech w piersiach trasy, a także super przewodnicy - profesjonalni, doświadczeni i z ogromną wiedzą. Z pewnością do zobaczenia za rok na kolejnym trekkingu. Pozdrawiam :)

Iza K.
OCENA 5 / 5

Wspaniała przygoda, super organizacja, był to mój pierwszy zorganizowany trekking,

ale jestem pewna że nie ostatni... przynajmniej z SportEvents. Dziękuję i do zobaczenia.

Monika
OCENA 5 / 5

Wyjazd ogólnie uważam za udany i oceniam go wysoko.

Uważam, że mógłby być dłuższy o 1 lub dwa dni ponieważ jest dużo ciekawych miejsc w Dolomitach do zwiedzenia i trochę brakowało czasu na to. Ogólnie brakowało mi możliwości by wejść na szczyty możliwie z najniższego miejsca bez konieczności wyjazdu kolejką na wyższą wysokość. Takie wejście pewnie trwałoby trochę dłużej, ale dostarczyłoby dużo satysfakcji :)

Mateusz
OCENA 5 / 5

Szanowny Panie Pawle, dziękujemy za wspaniały trekking.

Panie Przewodniczki - Marta i Ania - doskonałe - opiekuńcze i sympatyczne. Program - ciekawy i różnorodny, chociaż osobiście wolałabym bardziej sportowy. Hotele - w sam raz. Kierowcy - sympatyczni, autokar - wygodny. Uczestnicy wycieczki - bardzo fajni ludzie (z Pana Biurem tylko tacy jeżdżą? Taka mam nadzieję. Dziękuję, że uwzględnił Pan moje prośby, szczególnie tę związaną z moją chorobą lokomocyjną... przejazd ostatniego dnia byłby dla mnie nie do zniesienia, gdyby nie moje miejsce z przodu autobusu. Po tak udanej wyprawie planujemy z Państwem podróżować. Myślimy o trekkingu w górach La Palmy (9-11.11)...

Iwona
OCENA 5 / 5

Trekking w Dolomitach - brak słów !!!!!!! Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Dziękuje w sposób szczególny przewodnikom: Ani i Andrzejowi. W przyszłym roku wybieram się na kolejny trekking - oczywiście z Waszym biurem. Wystawiam ocenę NAJWYŻSZĄ.

KO
OCENA 5 / 5

Wyjazd był obłędny!! Góry przepiękne i ogromne nie do pojęcia.

Niesamowite przestrzenie. Organizacja super profesjonalna (choćby wcześniejsze rozdysponowanie miejsc w autokarze). Trasy zarówno podstawowe jak i krótsze bardzo fajne. Przewodnicy Ania i Andrzej przemili i w 100% odpowiedzialni. Jestem zachwycona! Pojadę z Wami jeszcze nie raz!! A widoki oszałamiające! ;) Pozdrawiam

Basia :)
OCENA 5 / 5

Dziękuję za tydzień fajnych wrażeń podczas wyjazdu w terminie 20.07.2019 - 28.07.2019 r.

W głowie na długo pozostaną wspomnienia, piękne widoki i mili ludzie. Na pewno takie wyjazdy będę polecać znajomym i mam nadzieję, że sama też w przyszłości skorzystam z ofert Sport Events. Pozdrawiam!

Maria
OCENA 5 / 5

Witam, Bardzo dziękujemy za super, pełne wrażeń wakacje na trekkingu w Dolomitach.

Bardzo wysoko oceniamy profesjonalizm przewodników: Ani i Andrzeja, standard pensjonatów, wyżywienie i pracę kierowców.

Beata i Jacek
OCENA 5 / 5

Jestem w pełni zadowolona z wyjazdu pod każdym względem i na pewno będę polecać wyjazdy ze Sports events,

jak i sama również wezmę udział w niejednym trekingu (mam już nawet swoje typy). Świetna organizacja i kontakt z biurem od samego początku. Był to mój pierwszy wyjazd tego typu i zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Oczekiwania przerosły mnie. Było po prostu fantastycznie. Doświadczeni przewodnicy z cierpliwością i zaangażowaniem prowadzili Nas przez piękne szlaki. Na bieżąco informowali jak będzie wyglądał następny dzień. Tempo i dwa rodzaje tras sprawiają, że wyjazd jest dla każdego. Bajeczne krajobrazy, cudowni ludzie sprawili, że ten wyjazd na długo pozostanie w mojej pamięci. Jeszcze raz Bardzo dziękuję

LUSI
OCENA 5 / 5

Wróciłam z trekingu w dolomitach, super wyjazd.Jestem pełna podziwu dla przewodników Ani i Andrzeja.

Wszystko było dobrze zorganizowane, a profesjonalizm Andrzeja sila spokoju i właściwie podejmowane decyzje dały mi pewność ,ze trafiłam na to czego szukałam. Pozdrawiam z nadzieja na dalsze wyjazdy.

Anna
OCENA 5 / 5

Właśnie wróciliśmy z trekkingu w Dolomitach. Była to pierwsza nasza przygoda ze Sport Events, ale na pewno nie ostatnia.

Wyprawa była świetnie zorganizowana. Przewodnicy Marta i Andrzej to ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy pokazali nam piękno tych gór. Każdy dzień na szlaku był inny, mogliśmy dzięki temu poznać różnorodność i bogactwo tej górskiej krainy. Wspaniała ekipa ludzi uczestniczących w trekkingu tworzyła atmosferę, za którą już tęsknimy. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na wspólnym szlaku. Logistycznie wszystko odbyło się bez zarzutu. Szczerze polecamy i już planujemy kolejne górskie wakacje.

Edyta i Paweł
OCENA 5 / 5

Cześć :) tak na "świeżo" chciałam podziękować za wakacje życia :-).

Rewelacyjny wyjazd, świetna organizacja, szybka komunikacja, kompetentni i odpowiedzialni przewodnicy, hotele w cudnych miejscach, jedzenie... uff 2 kg do przodu :( i oczywiście sam trekking- bajka. Na to macie wpływ i za to 5+. Na pogodę i ekipę nie macie wpływu, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. REWELACJA :). Życzę Wam, żeby każdy wracał z tych wyjazdów chociaż w połowie tak zadowolony jak ja. Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję że to nie ostatni raz z Wami :).

Grażyna
OCENA 5 / 5

Trekking w Dolomitach spełnił wszystkie oczekiwania, a nawet je przewyższył.

Ciekawe, urozmaicone trasy podstawowe (w sam raz dla chodzącego dotąd po polskich górach turysty), dające możliwość podziwiania najpiękniejszych gór, jakie dotąd widziałem. Organizacja bez zarzutu - wygodne hotele, bardzo dobre jedzenie, w pełni zrealizowany harmonogram. Znakomici przewodnicy (Zosia & Agnieszka), doświadczeni kierowcy i towarzystwo ludzi, których łączy radość z bycia w górach. Gorąco polecam!

Adalbert
OCENA 5 / 5

Wróciłam z trekkingu w Dolomitach ze Sport Events z Żywca i gorąco wszystkim polecam to biuro. Muszę przyznać, że trekking był bardzo dobrze zorganizowany, wszystko przebiegało zgodne z ofertą, a przepiękne trasy, pod wrażeniem których jestem do tej pory, były dostosowane do różnego poziomu uczestników. Panowała miła atmosfera, którą tworzyli sympatyczni ludzie. Duża zasługa w tym przewodników Marty i Andrzeja, profesjonalistów i pasjonatów gór. Przed wyjściem na szlak objaśniali stopień trudności, doradzali wybór trasy, nikogo nie dyskwalifikowali ze względu na wybór wariantu krótkiego czy słabszą kondycję, wszystkich nas traktowali równo. Do uczestników podchodzili z dużą życzliwością i zrozumieniem. Zakwaterowanie było w czystych i wygodnych pokojach hotelowych, łazienki standardowo wyposażone w ręczniki i suszarki do włosów. Śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne i w dużych ilościach, nikt głodny raczej nie wychodził. Można było zamówić dania wegetariańskie. Jedzenia ze stołówki nie wynosiliśmy, ale była możliwość zrobienia zakupów spożywczych czy pamiątek przed wyjściem na szlak. Wypada jeszcze wspomnieć o doświadczonych kierowcach, którzy bezpiecznie nas wozili po krętych drogach i sprawnym autokarze. Mogę śmiało powiedzieć, że były to jedne z najlepszych wakacji i już planuję kolejny trekking z tym biurem.

Danusia
OCENA 5 / 5

Jestem zachwycona trekkingiem w Dolomitach.

Góry są przepiękne, hotele bardzo dobre, przewodnicy bardzo kompetentni i oddani swojej pasji, pracy i uczestnikom trekkingu. Podsumowując było wspaniale.

Tosia
OCENA 5 / 5

Oceniamy wysoko: organizację całego wyjazdu, dobór przewodników, podział na dwie grupy każdego dnia, wybór tras, wybór hoteli.

Wyjazd uważamy za bardzo udany i chętnie skorzystamy z innych propozycji Waszego biura.

PPaweł
OCENA 5 / 5

Trekking w Dolomity bardzo dobrze zorganizowany, fachowi przewodnicy,

piękne i różnorodne trasy, cudowne krajobrazy, dobra baza noclegowa i smaczne włoskie jedzenie. Wspaniałe wspomnienia na całe życie...

Jacek
OCENA 5 / 5

Dolomity podobają mi się bardzo - zarówno strome, piarżyste podejścia jak i przytulne schroniska.

Kolory i kształty doskonale uchwycił przewodnik Andrzej w swoich fotografiach. Treking zorganizowany był bardzo dobrze, a tydzień w górach pozwala na oderwanie się od codzienności.

Stefan
OCENA 5 / 5

Przewodnicy na piątkę, trasy dostosowane do możliwości każdego, luz i poczucie humoru oraz siła spokoju towarzyszyła nam na szlaku.

Pomimo licznej grupy przewodnicy poradzili sobie świetnie.Wszystko, co najważniejsze podczas takich wyjazdów- czyli piękne widoki, przemyślane i dobrane odpowiednio trasy (z dostosowaniem do uczestników), zakwaterowanie. Polecam, wybrałam się pierwszy razy i zapewne wybiorę się jeszcze, jeśli okoliczności na to pozwolą.

Joanna Sz
OCENA 5 / 5

Super organizacja, plan dopięty na ostatni guzik, hotele z tradycjami i ciekawym położeniem oraz dobra oferta menu.

Pełny profesjonalizm przewodników Marty i Andrzeja, szeroka wiedza i doświadczenie.Dopasowanie programu do możliwości uczestników i pobity rekord, gdyż była to I impreza, gdzie wszyscy uczestnicy treku / dwie grupy/ zdobyli Piz Boe - 3152 m n.p.m. Dodam jeszcze doskonałe doświadczenie kierowców. Więc ruszam na następną imprezę ze Sport Events.

Jasia F.
OCENA 5 / 5

Agencja górska na 5 z plusem! Byliśmy dwa lata temu w Alpach, dzisiaj wróciliśmy z Dolomitów.

Trekkingi i cała wyprawa przygotowana bardzo profesjonalnie. Opieka przewodników, przytulne hotele, pyszne jedzenie, słoneczna pogoda, wybór wariantów tras sprawiają, że kolejny raz przeżyliśmy niezapomniane wakacje:) Gorąco polecam wszystkim miłośnikom gór!

Weronika
OCENA 5 / 5

Byliśmy z biurem Sport Events na trzecim z kolei trekkingu.

Podobnie jak poprzednie, oceniam go wysoko za profesjonalną organizację przejazdów autokarowych i przejść w górach. Przewodnicy (w różnych zespołach) współpracują ze sobą, znają świetnie teren i umieją radzić sobie w nieoczekiwanych, czasem bardzo trudnych sytuacjach. Są autorytetami dla turystów biorących udział w trekkingu. To ważne. Większość uczestników samodzielnie regularnie chodzi po górach w kraju i za granicą. Na tych wspólnych wyprawach - od zawodowych przewodników - jesteśmy w stanie sporo się nauczyć. To nie są wprawdzie wyjazdy szkoleniowe, a komercyjne wycieczki górskie, ale pasja i profesjonalizm przewodników dają przykład zachowań na szlaku. Każdy może skorzystać i czegoś się nauczyć. Docenić też należy ich autentyczną troskę o bezpieczeństwo w górach i komfort każdego uczestnika podczas trekkingu. Dziękujemy!

Aleksander
OCENA 5 / 5

Wyprawa zorganizowana profesjonalnie.

Przewodniczki po mimo kiepskich warunków atmosferycznych zapewniły nam 100% bezpieczeństwo jak również dały z siebie więcej. Polecam biuro podróży z całego serca. Zarówno dla tych co chodzą po górach jaki i dla tych co dopiero raczkują

Magda Dolomity
OCENA 5 / 5

Szczerze polecam trekking w Dolomitach. Piękne góry, ciekawe trasy wędrówki.

Program nieprzeładowany dostosowany do możliwości każdego - można było pochodzić ambitnie, ale też i turystycznie. Przewodniczki, które z nami były absolutnie profesjonalne - zaangażowane, kulturalne i pełne entuzjazmu ( a przecież to nie pierwszy ich wyjazd z grupą); warunki pobytu super, czyste, wygodne pokoje, smaczna włoska kuchnia - co wiadomo ma znaczenie, jak wracamy zmęczeni po całodniowej wędrówce. To mój trzeci wyjazd ze Sport Events i myślę, że nie ostatni.

Jagoda
OCENA 5 / 5

Bardzo chciałem zobaczyć Dolomity.

Pomimo, że zwiedziłem wiele ciekawych miejsc na świecie nie byłem w Dolomitach i bardzo się ucieszyłem, kiedy w internecie natrafiłem na Waszą stronę. Myślałem, że mój wiek (76 lat) i ograniczenie ruchowe jednej nogi będzie przeszkodą w trekkingu. W rozmowie telefonicznej Paweł zapewnił mnie, że są dwie trasy trudniejsza i łatwiejsza prowadzone i przygotowywane przez doświadczonych międzynarodowych górskich przewodników co w pełni się potwierdziło. Codziennie przy kolacji były omawiane obie trasy z ich trudnościami. Czas przejścia przystosowany był do możliwości grupy. Wiek nie był dla nikogo przeszkodą i dlatego zachęcam wszystkich, którzy lubią taki sposób spędzania czasu do trekkingu z przewodnikami biura sport-events. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych trasach.

Tadeusz76
OCENA 5 / 5

Zaje fajna kolejna przygoda z biurem SPORT - EVENTS ! ! !

Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym ! ! !

Darek
OCENA 5 / 5

Po-trekkingowe refleksje - było super !!!

Zalety trekkingu: 1. Piękne góry 2. Dwa warianty trasy do wyboru – jedna dla ambitnych zdobywców, druga dla zdobywców i romantycznych wielbicieli wspaniałych okoliczności przyrody w jednym. 3. Cudowni przewodnicy: wspaniała, ciepła Marta i pozytywnie postrzelony, opiekuńczy Witek. 4. Super organizacja – wszystko dobrze zaplanowane i opisane (zarówno na stronie internetowej, jak i przesłane w mailu), brak opóźnień i nieprzewidzianych zmian planów. 5. Bardzo dobry autokar z kierowcami bezpiecznie wożącymi nas alpejskimi serpentynami . 6. Dobre hotele z super wyżywieniem – chcącym się odchudzić nie polecam ! Wady trekkingu: 1.Był niestety jeden minus - wyjazd zbyt szybko się skończył :o(

Teresa
OCENA 5 / 5