Sport-events.pl
perly_atlantyku Perły Atlantyku

WYSPY OWCZE

SZLAKI TWOICH MARZEŃ

Wyspy Owcze - W Sercu Natury

Zostawiamy gdzieś w oddali rozkwitające południe. Lecimy znów przez Atlantyk, lecz tym razem na jego daleką północ.

Prawdziwą północ, której szukamy z całą jej surowością. 

Wyruszamy w krainę szepczącego i smagającego Nas wiatru, w aurę bezustannie przeplatającą wszystkie oblicza pogody. Słońce, absolutnie bezkresny błękit, soczysta zieleń, tajemnicza szarość w wielu najróżniejszych odcieniach i deszcz… tu natura, życie i codzienność mieni się wszystkimi kolorami. Tu czujesz, że żyjesz.

Jesteśmy na Wyspach Owczych. Witajcie w krainie legend. W krainie magii. W krainie mgieł i niezliczonych jezior, bajkowych gór, czarnych piaszczystych plaż czy elektryzujących wodospadów opadających wprost do Atlantyku. To fascynujące obrazy, których nie zobaczymy, a przede wszystkim, nie doświadczymy nigdzie indziej. Nie ma takiego drugiego miejsca na ziemi. To raj dla poszukiwaczy natury, ludzi wrażliwych na piękno, wędrowców i romantyków.

A odwiedzamy miejsca po prostu niezwykłe, które podobnie jak skaliste klify, zastygły… Odwiedzamy opuszczone wioski, w których porośnięte trawą dachy domów, o niezwykle barwnych elewacjach mówią nam, że czas już dawno temu zatrzymał się w miejscu. Odwiedzamy Thorshavn, z budynkami pamiętającymi jeszcze XII wiek, nazwane na część Thora - nordyckiego boga burzy i piorunów. Zresztą mitologia jest z nami tu na każdym kroku!

Wędrujemy i zdobywamy najwyższe i najpiękniejsze szczyty archipelagu korzystając z tego, że Wyspy Owcze są wciąż jedną z najbardziej niedocenionych i w pewnym sensie - nieodkrytych destynacji. Jeździmy tam więc, dopóki nie jest jeszcze za późno…  

Odwiedź z nami brakujący element tej niesamowicie zróżnicowanej atlantyckiej układanki. Górskiej układanki.

Odetchnij Pięknem Gór! 

Rozwiń treść RozwińZwiń treść
Trekking w Górach Wysp Owczych - w Sercu Natury
Flaga - Dania Flaga - Wyspy Owcze
Perły Atlantyku

Trekking w Górach Wysp Owczych - w Sercu Natury

18.08-25.08.2024 (8 dni)
TREKKING POTWIERDZONY! BRAK MIEJSC LISTA REZERWOWA ✈️ loty + bagaż rejestrowany w cenie.
02.06-09.06.2024 (8 dni)
ZREALIZOWANY
20.08-27.08.2023 (8 dni)
ZREALIZOWANY
19.08-26.08.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
03.06-10.06.2022 (8 dni)
ZREALIZOWANY
Zobacz wszystkie terminy (5)
Cena: 5500 PLN + 790 EUR
wyloty
Loty z Krakowa (w cenie)
grupy
Grupy 8-os. + Przewodnik
FAQ

TREKKING W SERCU NATURY

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Na wyjazd zapraszamy osoby odporne na zachwycające krajobrazy nieokiełznanej natury, spektakularne panoramy, wystrzelające wprost z morza, wysokie, majestatyczne skały.
Ten krajobraz uzależnia! To bodaj najprzyjemniejszy rodzaj uzależnienia? :)

NIE. Bagaż główny zostaje w miejscu naszego zakwaterowania. Na każdy dzień trekkingu zabieramy mały, podręczny plecak (20-30 litrów). Plecak ten może służyć jako bagaż podręczny w samolocie.

TAK. Wyspy Owcze nie są członkiem Unii Europejskiej oraz nie należą do Strefy Schengen, ale wystarczy aby wziąć udział w trekkingu wystarczy posiadać ważny PDOWÓD OSOBISTY.


Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni:
ZALICZKA: 30% całości ceny do 3 dni roboczych od otrzymania umowy. WALUTA: PLN
DOPŁATA: pomiędzy 29 a 25 dniem przed wyjazdem.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: Na 32-30 dni przed wyjazdem, wyślemy Ci przypomnienie o wpłacie końcowej oraz podamy kurs euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni:
ZALICZKA: brak.
DOPŁATA: całość kwoty do 3 dni roboczych od otrzymania umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Jeśli w momencie rezerwacji do wyjazdu pozostało mniej niż 14 dni:
ZALICZKA: BRAK
DOPŁATA: całość kwoty najpóźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu umowy.
WALUTA: PLN (możesz wpłacić całość w polskich złotych) lub kwotę w PLN wpłacić na konto złotówkowe a kwotę w EUR wpłacić na konto walutowe.
PRZYPOMNIENIE: wraz z umową otrzymasz informację o kursie euro.

Wysokość zaliczki oraz wpłaty końcowej wraz z terminami wpłat znajdziesz na otrzymanej od nas Umowie-Zgłoszeniu.

Jeśli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni a w formularzu rezerwacji wybrałeś dodatkowe ubezpieczenie od kosztów imprezy turystycznej (RG) lub/i ubezpieczenie od kosztów przerwania imprezy turystycznej (RGS), prosimy abyś opłacił rezerwację maksymalnie w następnym dniu roboczym.

CZY CHCESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Napisz do nas

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi na składane zapytanie.

Informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także cofnięcia wyrażonej zgody przez wysłanie wiadomości e-mail na adres abi@sport-events.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Zawiadamiamy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu z siedzibą: ul. Piotra Skargi 2, 34-300 Żywiec.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Paweł Jaroszek Sport Events. Biuro Turystyki i Sportu określone są w Polityce prywatności.

GÓRY WYSP OWCZYCH
UCZESTNICY TREKKINGÓW PISZĄ O NAS
1 / 4

Przewodnicy wykonali kawał dobrej roboty

żonglując programem tak, by przy tej nieprzewidywalnej pogodzie udało nam sie podziwiać spektakularne widoki oraz bezpiecznie przejść suchą nogą po górskich szlakach. Jednak bez ciepłych i nieprzemakalnych ubrań ani rusz... To miejsce i ta aura mają swój niesamowity urok ;-)

11.06.2022 Paulina
OCENA 5 / 5

Jak zawsze (Wyspy Owcze to już trzecia z wami wyprawa) wspaniale.

Dla każdego, kto lubi chodzić, zachęcam. Pogoda jak zaczarowana, góry nieco wymagające, mimo niewielkiej ich wysokości, krajobrazy cieszące oko, super warunki noclegowe, dobre jedzenie... Miły i kompetentny przewodnik Jakub i także cudowna grupka trekkingowa, i czego chcieć więcej?
Pozdrawiam serdecznie i już zaglądam na waszą ofertę :)

24.09.2019 Krzysiek
OCENA 5 / 5

Bardzo fajny, sprawnie zorganizowany trekking,

góry warte zobaczenia, polecam

23.09.2019 Barbara
OCENA 5 / 5

Serdecznie dziękuję za możliwość podróżowania z wami na Wyspy Owcze.

Gorąco dziękuję za mega przygotowanie wyjazdu oraz sumienne realizowanie założonego planu. Bardzo dziękuję Jakubowi za elastyczność oraz wysoką kulturę osobistą a także umiejętność dzielenia się tym z ludźmi. Do zobaczenia!

23.09.2019 Marta
OCENA 5 / 5