Sport-events.pl
Właściciel biura / Przewodnik

Paweł Jaroszek

WŁAŚCICIEL BIURA / PRZEWODNIK

PAWEŁ JAROSZEK

  • Twórca i założyciel Sport Events
  • Międzynarodowy Przewodnik Górski
  • Przewodnik Beskidzki
  • Instruktor Nordic Walking
  • Pilot wycieczekPaweł to pomysłodawca i twórca Sport Events, to przewodnik z którym chciałbyś iść w góry i przy którym czujesz się w nich bezpiecznie.

W “branży turystycznej” obecny od dawien dawna, a w górach od zawsze, i jak sam zapewnia - już na zawsze. Urodzony organizator i przede wszystkim perfekcjonista. Wierzy, że “nie ma dróg na skróty” a każdy, nawet najmniejszy i z pozoru nieistotny detal ma swoje znaczenie.

Odzwierciedleniem jego sposobu myślenia jest Sport Events. Biuro, które pomimo już tylu lat intensywnego rozwoju i przecierania nowych, trekkingowych kierunków - wciąż zachowało kameralny charakter i wciąż wpisuje się w idee alternatywnej turystyki.

W Sport Events zawsze będzie liczyć się jakość a nie ilość.

Paweł, przez naszych klientów nazywany jest często “specjalistą od spełniania górskich marzeń”. To bardzo miłe - przyznaje, natomiast rzeczywiście uważa, że wszystko, że każdy krok na szlaku, zaczyna się właśnie od marzeń.

Od Twoich i naszych marzeń.

Sport Events jest także jego marzeniem. Marzeniem o trekkingach dla każdego, w których hipnotyzujące, Monumentalne Pasma Kontynentu naturalnie i w niewymuszony sposób przeplatają się z romantyczną Egzotyką Wysp Atlantyku.

Będąc odpowiedzialnym za dobór kierunków - szuka esencji i spójności. Stąd Kontynentalna Klasyka i Perły Atlantyku.

Straszny gaduła - Klienci przekonują jadnak, że w granicach rozsądku.

Lecz czy jest coś piękniejszego od możliwości rozmawiania o tym czym żyjesz i czym oddychasz każdego dnia?